Series
Ratings
58- Street Woman Fighter 2Rated ★ 5.0
- Street Woman FighterRated ★ 4.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0