Series
Ratings
17
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Crime SceneRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0