Series
Ratings
30- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
AjinRated ★ 1.5
AjinRated ★ 3.0- Hot SkullRated ★ 2.0
- Final SpaceRated ★ 3.0
- Final Space Season 2Rated ★ 1.5
- Final Space Season 1Rated ★ 4.0
- Top Boy Season 3Rated ★ 4.0
- Top BoyRated ★ 4.0
- Top Boy: Summerhouse Season 2Rated ★ 2.0
- Top Boy: Summerhouse Season 1Rated ★ 3.0
- Atlanta Season 3Rated ★ 2.0
- Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
- Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
- Sweet Tooth Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0- ManiacRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5