Series
Ratings
455
Beyond EvilRated ★ 3.5- 천하제빵Rated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 3.5- Abbott Elementary Season 1Rated ★ 2.5
A Poem A DayRated ★ 2.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.0
- Study GroupRated ★ 3.0
- Battle of FatesRated ★ 3.0
- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
DarkRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5- AdultsRated ★ 3.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
- Dept. QRated ★ 3.5
- The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
- The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
- Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 2.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0