Series
Ratings
133
Silicon ValleyRated ★ 5.0
VIPRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
Toy SoldiersRated ★ 0.5- UntouchableRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
- Tong: MemoriesRated ★ 2.5
A Song to the SunRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0