Series
Ratings
39- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Nine PuzzleRated ★ 2.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- The GentlemenRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.5
- The Day of the JackalRated ★ 3.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0- After LifeRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Evil GeniusRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5- After LifeRated ★ 4.0
- After LifeRated ★ 4.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0