Titles you rated

Through the DarknessRated ★ 4.5- TriggerRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0- Inventing AnnaRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5