Series
Ratings
347
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0