Series
Ratings
102
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
School 4Rated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
School 2Rated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0