Series
Ratings
73- First LoveRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Whales and IRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5- Inspector KooRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5- Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.0