Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 2.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.0- Momo SalonRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5