Series
Ratings
96- The Book of Boba FettRated ★ 3.0
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
- Wonder ManRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0- The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0- EricRated ★ 4.0
- WaywardRated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- SirensRated ★ 3.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 4.0
- IronheartRated ★ 2.5
The StudioRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0- The Witcher: Blood OriginRated ★ 3.0