Series
Ratings
25- Samurai GourmetRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5- Love in Your BosomRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- MRated ★ 3.5
- Country DiariesRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Love Hina AgainRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- SangdoRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0