Series
Ratings
30
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5