Series
Ratings
22
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 0.5
Queen of ReversalsRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5- CrackedRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5