Titles you rated
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0