Series
Ratings
15
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0