Series
Ratings
27- The Silent SeaRated ★ 0.5
- 다큐프라임 - 황금비율의 원리Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 음악은 어떻게 우리를 사로 잡는가Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 3.5