Series
Ratings
114
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Midnight Horror StoryRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.0
- Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0