Series
Ratings
245
Something in the RainRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
On the Way to the AirportRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5