Titles you rated
- How to with John Wilson Season 1Rated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Platonic Season 1Rated ★ 4.5- Alpha Males Season 2Rated ★ 3.5
- Alpha Males Season 1Rated ★ 3.5

Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0- Poker FaceRated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 3.0
Ally McBealRated ★ 3.0- After LifeRated ★ 2.0
- Louie Season 5Rated ★ 3.5
- Louie Season 4Rated ★ 5.0
- Louie Season 3Rated ★ 5.0
- Louie Season 2Rated ★ 4.0
- Louie Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- You Me HerRated ★ 2.0
- You Me HerRated ★ 3.5