Series
Ratings
101
House of CardsRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 2.0
The King of DramasRated ★ 2.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 1.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Marco PoloRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Marco PoloRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5