Series
Ratings
87
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
AssemblyRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
Pots of GoldRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.5