Series
Ratings
13
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5

Personal TasteRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0