Series
Ratings
247- Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 2.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- PLAYouRated ★ 3.0
- Korea No.1Rated ★ 3.5
- Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 4Rated ★ 1.5
- Queendom PuzzleRated ★ 2.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Inspector KooRated ★ 5.0
- Idol Dictation Contest Season 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.5