Series
Ratings
58- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0- Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5