Series
Ratings
20
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0