Series
Ratings
48
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5