Series
Ratings
33- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- Nonstop 1Rated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0