Series
Ratings
39- Girls Band CryRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
- Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
- Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Blue BoxRated ★ 4.0- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5