Series
Ratings
48
Master of StudyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0