Series
Ratings
74- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- MaidRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 2.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0