Movies
Ratings
70
The TerminatorRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0