Series
Ratings
172
Prison SchoolRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.5