Series
Ratings
109
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0- Love NaggersRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 2.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0