Series
Ratings
21
ChiikawaRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 5.0- Kemono Friends 2Rated ★ 0.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Kemono FriendsRated ★ 5.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 5.0
MashleRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Otaku ElfRated ★ 3.0