Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
- How Do You Play?Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Toy SoldiersRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5