Series
Ratings
53- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0