Movies
Ratings
221
The Imitation GameRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0