Series
Ratings
13
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0