Series
Ratings
123- The Flying SuperboardRated ★ 1.0
- Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 2.0
Berserk Season 1Rated ★ 1.0- Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
- Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 3.0
HouseRated ★ 2.0- House of CardsRated ★ 0.5
Designated SurvivorRated ★ 1.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.0