Series
Ratings
118- JealousyRated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 4.0
Mr. QRated ★ 4.0- SeoulmoonRated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 2.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0- One of A PairRated ★ 5.0
Star in My HeartRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Super RookieRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0- Love in Your BosomRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Knight RiderRated ★ 4.0
Knight RiderRated ★ 4.0
Knight RiderRated ★ 4.0
Knight RiderRated ★ 4.0
IslandRated ★ 5.0