Movies
Ratings
352- I Am HomeRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 2.5
Larry CrowneRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 1.5- PlayRated ★ 3.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0- The StoneRated ★ 2.0
The Wind RisesRated ★ 2.0
PricelessRated ★ 1.5
Reign of AssassinsRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.0- Alpha and OmegaRated ★ 2.0
The Woman in BlackRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 2.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 4.0
The Sky CrawlersRated ★ 4.0- Tale of CinemaRated ★ 1.0