Series
Ratings
147- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.5- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0