Series
Ratings
20
Slam DunkRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Where Stars LandRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5