Series
Ratings
15- Melo MovieRated ★ 3.0
- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- More Than FriendsRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- Styling HollywoodRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Too Hot to HandleRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.0