Movies
Ratings
437
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0- Senior YearRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- MantisRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Wall to WallRated ★ 0.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0