Series
Ratings
37- Mask GirlRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0