Series
Ratings
66- Little Girl KRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5- Can We Love?Rated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0