Titles you rated
- A Dance From AfarRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0

Through the DarknessRated ★ 4.0- Together: Treble WinnersRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Lonely Enough to Love!Rated ★ 2.5
Fix YouRated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0